Zavrieť

Ponuka práce – skladník/ Holandsko/sklad s oblečením/

Cena
10,98 €
Zobrazenia
286
Lokalita
Holandsko
Zverejnené dňa
21 Júl 2022
( 637 dni dozadu )
Predávajúci
Silvia Silvia 0
0 recenzie
7 inzerátom online
Členom od Júl 2022
Tlačiť

Spoločnosť Bleckmann Fashion & Lifestyle Logistics je líder na logistickom trhu a módnom priemysle. Spoločnosť zhromažďuje, skladuje a dodáva oblečenie po celom svete. Má 23 pobočiek v Holandsku, Belgicku, vo Veľkej Británii a USA.

Mzdové podmienky:

• 10,98€/hodina(brutto)

Príplatky za nadšasy:

• Sobota – 25%
• Nedeľa – 100%

Náplň práce:

• Dokončovanie objednávok
• Plánovanie
• Dopĺňanie políc
• Skenovanie produktov
• Kontrolovanie kvality
• Pripravovanie objednávok na odoslanie

Benefity:

• Príplatky za nadčasy
• Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
• Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
• Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku
• Poistenie Holland Zorg
• Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)
Požiadavky:
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
• Ochota vykonávať fyzickú prácu
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)
Ubytovanie:

• Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:
• Ranná zmena od 7:00 do 16:00hod
• Poobedná zmena od 14:00 do 23:00hod
Kontaktujte nás cez správu, email – jobs@kentexpersonnel.co.uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!