Zavrieť

Ponuka práce – výrobný pracovník/Holandsko/práca v mäsovýrobe/

Cena
12,11 €
Zobrazenia
308
Lokalita
Holandsko
Zverejnené dňa
21 Júl 2022
( 616 dni dozadu )
Predávajúci
Silvia Silvia 0
0 recenzie
7 inzerátom online
Členom od Júl 2022
Tlačiť

Spoločnosť Promessa Deventer BV je moderný závod na spracovanie mäsa. Spoločnosť zásobuje niekoľko obchodných reťazcov v Holandsku.

Mzdové podmienky:

• 12,11€(brutto)

Príplatky:

• Za nadčasy (nad 40hodín týždenne) – 50%
• V sobotu po 2 odpracovaných hodinách – 100%

Náplň práce:

• Balenie mäsa
• Mletie mäsa
• Výroba údenín
• Etiketovanie

Benefity:

• Príplatky za nadčasy a soboty
• Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
• Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
• Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku
• Poistenie Holland Zorg
• Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)
Požiadavky:
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni A2
• Pripravenosť na prácu pri nízkych teplotách (cca 6 °C)
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)
Ubytovanie:

• Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:

• Oddelenie balenia od 7:00hod do konca výroby
• Oddelenie etiketovania od 8:00hod do konca výroby

Kontaktujte nás cez správu, email – jobs@kentexpersonnel.co.uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!